Kariera

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za rozwój sprzedaży produktów na województwa Polski Południowej, Północnej, Centralnej i Wchodniej. Preferowane miejsce zamieszkania: Kraków,  Katowice, Warszawa, Poznań, Piła.

Zadania:

• Współpraca z klientami na podległym terenie, rozwój sieci sprzedaży;
• Przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych;
• Doradztwo techniczne;
• Kontrola terminowości i wolumenu pozyskiwania zamówień.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
• Bardzo dobra znajomość rynku produktów niskiego napięcia;
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji;
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
• Prawo jazdy kategorii B;
• Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
• Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
• Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego popartego cyklem szkoleń,
• Miłą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres praca@chintpoland.pl.
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji