COL-MAR Hurtowania Elektrotechniczna

tel/fax: 
52 385 56 41
email: 
col-mar@list.pl
www: 
www.col-mar.pl
Adres: 
pl. M. Konopnickiej 1
89-100 Nakło nad Notecią
Kujawsko-pomorskie

Firma powstała w 2005 roku w Nakle nad Notecią. Od początku istnienia naszą podstawową działalnością była sprzedaż artykułów elektrycznych oraz automatyki przemysłowej. Z końcem 2008 roku hurtownia znacząco się rozrosła, dzięki czemu dysponujemy stosunkowo dużą powierzchnią sklepową i magazynową jak na lokalne uwarunkowania.

Od kilku lat jesteśmy liderem w sprzedaży artykułów elektrycznych, narzędzi i elektronarzędzi na tutejszym rynku. Warto również wspomnieć, że nasza działalność w znaczącym stopniu wykracza poza granice regionu kujawsko-pomorskiego .

Prowadzimy sprzedaż hurtową jak i detaliczną szerokiego asortymentu materiałów elektrycznych, oświetleniowych, wentylacyjnych , aparaturę modułową, kable i przewody, obudowy i rozdzielnie elektryczne, narzędzia i elektronarzędzia. Oferujemy również usługi w zakresie instalacji i pomiarów elektrycznych, automatyki i elektroniki przemysłowej. Istotnym faktem jest to, że dostawcami sprzedawanych przez nas artykułów są renomowani producenci krajowi i zagraniczni, co sprawia, że proponowany przez Nas towar jest najwyższej jakości.

W naszej strategii najważniejsi są ludzie. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów. Partnerstwo to najważniejsza cecha naszych kontaktów z Klientami. Nasi pracownicy udzielają fachowej informacji technicznej, promują nowości i doradzają. Szanujemy konkurencję, ale dokładamy wszelkich starań by wciąż zwiększać nasz udział na rynku. Naszym głównym celem jest sprostanie wymogom Klienta, umożliwiają nam to wysokie stany magazynowe i sprawnie zorganizowany system dostaw. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z Klientami będzie równie pomyślna jak dotychczas. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy, odpowiemy na wszelkie zapytania z Państwa strony.