Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe ELSTAR Sp.z.o.o

tel/fax: 
509 324 298
email: 
biuro@elstar.net.pl
www: 
www.elstar.net.pl
Adres: 
ul. Rejtana 4/10
93-583 Łódź
Łódzkie

 

Firma ELSTAR zajmująca się instalacjami elektrycznymi powstała 2003 roku. ELSTAR Instalacje Elektryczne wywodzi się z rodzinnej firmy, która od 1981 roku do dnia dzisiejszego świadczy usługi elektryczne na terenie Gliwic i województwa śląskiego. Cenne doświadczenia nabyte podczas lat praktyki pozwoliło nam stworzyć zakład, który w sposób profesjonalny wykonuje instalacje elektryczne i prace montażowe w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej na terenie całej Polski.

W ostatnich latach uczestniczyliśmy w budowie i rozbudowie jednych z najważniejszych obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej w Polsce. Zaliczamy do nich między innymi:

  • OPEL w Gliwicach
  • DELL w Łodzi
  • P&G GILLETTE w Łodzi
  • CH PLAZA w Sosnowcu
  • CH PLAZA w Lublinie

Jesteśmy partnerem, który zaprojektuje dla Państwa instalację elektryczną, wykona usługę, a także dostarczy niezbędne materiały z odpowiednim rabatem.

Doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu zleceń nauczyło nas wyeliminować błędy projektowe przed przystąpieniem do realizacji, dzięki temu prace przebiegają szybko i bez strat. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania instalacji elektrycznych.

Tag firmy: