VEFI

tel/fax: 
48 46 832 52 00
email: 
office@vefi.com
www: 
www.vefi.com
Adres: 
Mazowiecka 1B
96-100 Skierniewice
Łódzkie

VEFI EUROPA został utworzony w 1994 roku. Od początku swojego istnienia współpracuje ściśle z norweską firmą VEFI AS z Larvik będąc jej przedstawicielem w Polsce. Zajmuje się importem szeroko stosowanego w całej Skandynawii systemu uprawy warzyw, kwiatów i roślin ozdobnych z rozsady produkowanej w tacach wielokomórkowych noszącego nazwę VEFISYSTEM

VEFI EUROPA jest jedyną w Polsce firmą oferującą kompleksową technologię uprawy rozsad. W jej skład wchodzą różnego typu tace wielokomórkowe i wielodoniczkowe, siewniki, półautomatyczne i automatyczne linie do napełniania tac wielokomórkowych substratem torfowym i wysiewu nasion, stelaże uprawowe oraz sadzarki.

VEFI EUROPA posiada swoich przedstawicieli na terenie całego kraju. W celu ułatwienia rolnikom w korzystaniu z tej nowoczesnej technologii VEFI EUROPA tworzy punkty usługowe wyposażone w wysokowydajne urządzenia za pomocą których można napełnić i zasiać do 600 tac wielokomórkowych w ciągu 1 godziny, czyli przygotować około 160.000 szt. rozsad. Rolnicy przekonali się już, że korzystając z tej technologii skracają okres produkcji rozsady o ok. 2 - 3 tygodnie uzyskując przy tym znaczny wzrost plonu.

VEFI EUROPA zajmuje się również doradztwem z zakresu mechanizacji ogrodnictwa. Wraz ze specjalistami z Norwegii odwiedzamy rolników stosujących nasz system, dzielimy się spostrzeżeniami i uczymy jak najefektywniej produkować rozsadę by obniżyć koszty produkcji. Wielokrotnie grupy polskich rolników odwiedziły na zaproszenie VEFI AS farmerów norweskich mogąc przekonać się jak w Norwegii zorganizowana jest produkcja ogrodnicza, a w tym produkcja rozsady.