Amper sp. z o.o.

tel/fax: 
81 741 31 77, 740 08 11
email: 
handel@amper.net.pl
www: 
www.amper.net.pl
Adres: 
ul. Górska 3
20-863 Lublin
Lubelskie

Początki firmy sięgają roku 1990, kiedy to dokonano wpisu do Rejestru Działalności Gospodarczej dla PHU Amper. Na początku była to mała dwuosobowa firma świadcząca drobne usługi elektryczne. Sposób pozyskiwania klientów, oraz jakość wykonywanych zleceń doprowadziły do szybkiego rozwoju firmy, by już kilka lat później stać się wieloosobowym przedsiębiorstwem z dobrym zapleczem i nowoczesnym parkiem maszynowym.
Sytuacja taka spowodowała, że zainteresowaliśmy naszą działalnością wiodące firmy naszego regionu, które obdarzyły nas zaufaniem przy realizacji swoich inwestycji.
Przyczyniło się to w znaczącym stopniu do dalszego rozwoju naszego przedsiębiorstwa i pozwoliło w 1995 roku na poszerzenie działalności o handel hurtowy i detaliczny artykułami elektrotechnicznymi. W roku 2004 powstała nowa firma AMPER sp. z o.o., która przejęła od PHU Amper tą gałąź działalności.
Następnym etapem organizacyjnym było wyjście naprzeciw potrzebom odbiorców detalicznych, dlatego w 2006 roku wprowadziliśmy samoobsługowy system sprzedaży, który zyskał uznanie wśród naszych stałych klientów i przyczynił się do pozyskania dalszej licznej grupy odbiorców.