ELPIE CENTRALA

tel/fax: 
81 744 26 51
email: 
lublin@elpie.com.pl
www: 
www.elpie.com.pl
Adres: 
ul. Inżynierska 3
20-484 Lublin
Lubelskie

ELPIE -Twój partner w branży elektrycznej

ELPIE Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży elektrycznej na terenie Polski wschodniej, której historia sięga roku 1953. Początkowo usługowo - produkcyjna działalność firmy została rozszerzona o dystrybucję materiałów elektrycznych na terenie województwa lubelskiego i województw ościennych. Siedziba firmy mieści się w Lublinie a jej oddziały w Białej Podlaskiej, Chełmie, Zamościu, Hrubieszowie i Puławach, tworząc sieć hurtowni zapewniają kompleksową obsługę klientów branży elektrycznej. Aktualnie dominującą gałęzią firmy stała się hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów elektrycznych oraz wykonawstwo usług z tym związanych.

Współpracujemy z czołowymi producentami kabli i przewodów, automatyki przemysłowej, opraw oświetleniowych i źródeł światła, osprzętu oraz materiałów elektroinstalacyjnych. Dzięki temu oferujemy naszym odbiorcom szeroki asortyment produktów, ich wysoką jakość i konkurencyjne ceny.

Od  2007 roku należymy do Grupy Zakupowej Elektro-Holding Sp. z o.o., która zrzesza firmy o podobnym profilu działalności z terenu całej Polski.

Specjalizujemy się także w wykonawstwie robót elektroinstalacyjnych oraz jesteśmy producentem urządzeń elektrycznych m. in. złączy kablowych, szaf sterowniczych i innych.

Tag firmy: