Hurtownia Elektrotechniczna DORIAN

tel/fax: 
(22) 763-88-95
email: 
dorian@dorian.pl
www: 
www.dorian.pl
Adres: 
ul. Kobyłkowska 12
05-200 Wołomin
Mazowieckie

Szanowni Państwo!

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą i ofertą. Profilem naszej działalności jest hurtowa oraz detaliczna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych , a także usługi związane z tą branżą czyli wykonywanie instalacji elektrycznych , projektowanie, budowa linii energetycznych napowietrznych i ziemnych niskiego oraz średniego napięcia .

Nasza firma powstała w 1998 r. i od początku działalności dążymy do zapewnienia klientowi komfortowych warunków pozyskiwania produktów umożliwiających realizację jego zamierzeń , pomaga nam w tym zdobyte na przełomie lat doświadczenie oraz ścisła współpraca z jedną z największych grup handlowych w branży elektroenergetycznej Unią Hurtowni Elektrycznych EL-PLUS

Dysponujemy bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem , posiadamy największy na Mazowszu skład żerdzi energetycznych , mamy do dyspozycji wózki paletowe, przewijarkę do kabli, krążkarkę, wózek widłowy, samochody dostawcze o masie do 3,5 tony oraz ciężarowe o dopuszczalnej ładowności od 3,5 do 23 ton wyposażone w żurawie przenośnie o ciężarze załadunku do 6 ton .

Zapraszamy do współpracy wykonawców , przedsiębiorstwa, klientów detalicznych i jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrotechnicznej, gwarantujemy solidną i fachową obsługę, szeroki asortyment, konkurencyjne ceny i terminowość dostaw.

Zapraszamy.