SEGER

tel/fax: 
+48 14 680 39 53
email: 
seger@seger.pl
www: 
www.seger.pl
Adres: 
ul. Konarskiego 32A
39 - 200 Dębica
Podkarpackie

Jesteśmy firmą istniejącą od 1994 r. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi, cały czas rozszerzając naszą ofertę. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom staramy się spełniać wszystkie Państwa wymagania co do jakości świadczonych usług przez naszą firmę. Nabierając doświadczenia wyeliminowaliśmy z naszej oferty towary o słabej jakości, zastępując je wyrobami tanimi, bezpiecznymi, wydajnymi i ekonomicznymi w pracy oraz spełniającymi normy krajowe i europejskie. Działając na rynku Polski Południowej, nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami polskimi i zagranicznymi, które od wielu lat uzyskują najwyższą jakość swoich wyrobów. Większość z producentów oferowanych przez nas wyrobów, legitymuje się najwyższymi certyfikatami jakościowymi ISO 9001 oraz ISO 9002.

Niezawodne maszyny, urządzenia, sprzęt oraz zaplecze sprawdzone w najtrudniejszych warunkach. Cały czas rozbudowujemy firmę, ale nie zapominamy o ludziach - pracują dla nas i dla naszych Klientów wysokiej klasy specjaliści, ludzie wykształceni, kompetentni i kulturalni. Ogromną uwagę przywiązujemy do obsługi Klientów, wciąż polepszając jej standardy i jakość.

Nic, co ludzkie nie jest nam obce. Nie obawiamy się innowacji, wdrażamy stale nowe rozwiązania, które mogą zaoszczędzić czas Klientów, powiększyć wachlarz usług i zapewnić im kompleksową obsługę. Nie zatrzymujemy się, naszym celem jest ciągły rozwój. Inwestujemy. W siebie, w technologie, w promocje, w przyjazny kontakt z Klientem i w kulturę naszej organizacji, która ceni nade wszystko uczciwość, lojalność, odpowiedzialność i szacunek dla drugiego człowieka.

Dużym atutem firmy i bezsprzecznym argumentem przemawiającym za podjęciem współpracy z nami jest fachowa i miła obsługa, szybki termin realizacji zamówień oraz szybka procedura załatwiania formalności finansowych.

Hurtownia narzędzi "SEGER" liczy na to, że dalszy wzrost realizowanych inwestycji, pozwoli jej w przyszłości rozwinąć inne usługi związane ze swoją działalnością. Mamy nadzieję, że sprawna organizacja pracy, rzetelność i wiarygodność, ugruntowana, bardzo wysoka pozycja na rynku oraz stały rozwój zainteresują potencjalnych Klientów szczegółową ofertą i spowoduję podjęcie współpracy, przynoszącej obu stronom wymierne korzyści.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.