PHU MEGALUX Sp. z o.o. Hurtownia Elektryczna

tel/fax: 
(091) 312 38 75
email: 
mega-lux@post.pl
www: 
www.megalux.com.pl
Adres: 
ul. Starzyńskiego 26 (stare miasto)
72-010 Police
Zachodnio-pomorskie


Firma Megalux została powołana do życia w 1999 roku przy współpracy dwóch podmiotów fizycznych jako spółka cywilna. Przez dwa lata działania na rynku odnosiła sukcesy w sprzedaży artkułów elektrotechnicznych jak i współpracy z innymi firmami, indywidualnymi sprzedawcami i wykonywcami. W 2001 roku została przekształcona w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, a kapital zakładowy spółki wynosi 50000 zł. Obecnie zatrudniamy ośmiu wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Co robimy? (Doradzamy - Sprzedajemy - Dostarczamy)

Aktualnie zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych. Począwszy od drobnych rzeczy codziennego użytku (żarówki, włączniki, gniazda) poprzez oprawy oświetleniowe, różnego rodzaju przewody, kable, kończywszy na rozbudowanych rozdzielniach elektrycznych, licznikowych do budynków mieszkalnych i przemysłowych.

Ponadto wykonujemy prace energetyczne, elektro-energetyczne zarówno dla indywidualnych wykonawców, sprzedawców jak i dla innych podmiotów gospodarczych. Realizujemy zamówienia trudne, nieopłacalne dla naszych konkurentów.