Co to jest CCleaner?

CCleaner to przydatne narzędzie, które usuwa niepotrzebne pliki, nieprawidłowe wpisy rejestru systemu Windows i duplikaty plików z komputera. Został po raz pierwszy wydany dla Microsoft Windows w 2004 roku i od tego czasu został zaktualizowany do wersji macOS w 2012 roku.

CCleaner to narzędzie do czyszczenia komputera
CCleaner to darmowe narzędzie opracowane przez Piriform, które czyści nieprawidłowe wpisy rejestru systemu Windows i potencjalnie niechciane pliki z komputera. Początkowo opracowany dla Microsoft Windows, CCleaner https://programy.net.pl/program,ccleaner.html został później wydany jako wersja macOS w 2012 roku.

Usuwa niepotrzebne pliki
Darmowa aplikacja, która usuwa niepotrzebne pliki, Ccleaner to przydatne narzędzie, które przyspiesza działanie komputera. Istnieje wiele powodów, aby wyczyścić niepotrzebne pliki komputera. Pliki te mogą obejmować pamięć podręczną, pozostałości po pakietach instalacyjnych oprogramowania oraz pliki zrzutów poprzedzające awarie systemu. Ponadto pliki te często zawierają zbędne klucze rejestru. Możesz jednak dostosować program do czyszczenia tylko niektórych typów plików. Domyślnie Ccleaner czyści niepotrzebne pliki, ale możesz wybrać i odznaczyć pliki, których nie potrzebujesz.

Skanuje rejestr systemu Windows
Jeśli masz problemy z komputerem, istnieje doskonałe narzędzie, które może skanować i czyścić rejestr systemu Windows. Może również usuwać wszelkie niepotrzebne lub niepotrzebne wpisy. Proces skanowania może zająć trochę czasu, więc zostaw go na noc, aby wykonać zadanie. Jeśli nie czujesz się komfortowo z uruchamianiem takiego programu na swoim komputerze, dostępne są inne opcje. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zaletach czyszczenia rejestru.

Usuwa duplikaty plików
Oprogramowanie do wyszukiwania duplikatów plików umożliwia wybranie określonego typu pliku z komputera i pobranie go w inne miejsce. Jeśli nie chcesz, aby duplikat pozostał na komputerze, możesz przenieść go do kosza. Możesz także usunąć tylko jeden zduplikowany plik z folderu lub usunąć wszystkie zduplikowane pliki wybranego typu. Oprogramowanie wymaga trzech prostych kroków, aby usunąć zduplikowane pliki.

Zmniejsza kradzież tożsamości
Popularna aplikacja na komputery PC, CCleaner, pojawiła się ostatnio w wiadomościach po tym, jak hakerzy z powodzeniem zinfiltrowali wewnętrzną sieć firmy i zainstalowali złośliwe oprogramowanie. To złośliwe oprogramowanie umożliwia hakerom uzyskanie dostępu do komputerów i kradzież informacji. Na szczęście oprogramowanie CCleaner, które można pobrać z oficjalnej strony internetowej, zawiera wieloetapowy ładunek złośliwego oprogramowania, który wykryli i załatali programiści CCleaner.

admin

8 Post

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *